PASLAUGŲ KAINYNAS

 

1.   NUŽIŪRĖJIMAI, ENERGETINIS VAMPYRIZMAS,                                        PRAKEIKSMAI   

Energetinio negatyvių vampyrinių darinių lauko, prieš ir po panaikinimo išmatavimas, prakeiksmų, nužiūrėjimų, „porčių“, vampyrinių prisijungimų, užslėptų prakeiksmų bei užslėptų “porčių“ (kaip kosminių, taip ir žemiškų, uždėtų juodaisiais burtininkais), energetinių kamščių stubure iš praėjusių ir šio gyvenimo aptikimas, nuėmimas, tų vietų išvalymas, išgydymas ir energetizavimas. Visų eterinių kūnų auros išvalymas, ryšio su žeme ir kosmosu atstatymas bei apsaugos nuo negatyvių energetinių darinių uždėjimas ir išaiškinimas kaip šią apsaugą realiame gyvenime išlaikyti bei pastoviai ją turėti.

TAI ATLIEKAMA TIK PER VIENĄ VIENINTELĮ SEANSĄ !!!
IR VISO ŠIO DIDELIO DARBO ĮVERTINIMAS BŪTŲ
TIK 160 EURŲ

Vaikams iki pilnametystės – nemokamai

DIRBAME TAIP PAT IR SU NUOTRAUKA BEI PER ATSTUMĄ


2.    STUBURO GYDYMAS

                                  DIRBAME TAIP PAT IR PER ATSTUMĄ 

 

Prieš pradedant gydomąjį seansą, žmogui yra  išaiškinama visa nesveiko stuburo bei jo ligotų vidaus organų, susijusių su stuburu, atsiradimo priežastis. Vėliau pradedamas visas išgijimo procesas. Stuburo ištiesinimo metu, panaikinama visa negatyvi praėjusių gyvenimų karma, ko pasekoje atstatomi visi kaulus ir vidaus  organus bei esami mūsų organizmą palaikantys energetiniai ryšiai. Palaikantys tam tikroje, jiems mūsų organizme skirtoje, vietoje, jų mechaninį buvimo stabilumą, ko pasekoje, ištiesinus dubenį – suvienodėja kojų ilgiai, o  tuo pat metu ir ištiesinus mentis – tampa vienodo aukščio ir pečiai. Sumažėja arba išvis išnyksta kuprotumas. Stuburo ištiesinimo metu, nuimamos ligų užuomazgos, paleidžiamas įsisenėjusių ligų sveikimo mechanizmas ir pristabdomas organizmo greito senėjimo procesas. Šio seanso metu be fizinio kūno tvarkomi ir emocinis (jausmų), mentalinis (minčių) bei eteriniai (nematomas energetinis mūsų fizinio kūno kontūrų atkartojimas) kūnai, ko pasekoje naikinami žmogui jau daugiau nebereikalingi karminiai blokai – o tai sudaro prielaidas atsirasti žymiai daugiau ramybės, džiaugsmo, harmonijos, pasitikėjimo, gyvybinės energijos ir panašių teigiamų savybių. Seanso pabaigoje atliekamas bendras sveikatai bei dieviškąjam nušvitimui ir realizavimui  seansas, tuo pat metu kviečiami padėti tvarkyti sveikatą archangelai Rafaelis ir Natanielis. Teikiamos gydančios Sirijaus planetos energijos bei gydantieji mano rankų pirštuose įdėti kristalai. Prieš atliekant stuburo bei vidaus organų gydomąjį ištiesinimo seansą, būtinai prieš tai atliekamas nužiūrėjimų ir kitų negatyvių darinių (žr. aukščiau), panaikinimas. 

 IR TAI ATLIEKAMA TIK PER VIENĄ-KELETĄ SEANSŲ !!!

 ATLIKTŲ DARBŲ KAINA 
TIK 110 EU3.   ŠVIESOS KOSMETIKOS SEANSAI

Šių seansų metu visiškai sustabdomas viso  organizmo ląstelių senėjimo procesas ir visą tai pasukama atgalios. Rekomenduojama atlikti 15 seansų.
KIEKVIENO SEANSO KAINA
PO
 35 EURUS4. GEOPATOGENINIŲ ZONŲ TRANSFORMAVIMAS      (ENERGETINIS GYVENAMOSIOS ERDVĖS SUTVARKYMAS)

Geopatogeninių zonų transformavimas iki 3000 metų, (paveikslų, gėlių bei daiktų energetinis tIkrinimas, negatyvios elektros prietaisų energetikos šalinimas atliekamas tik vietose).

                   BUTAS  TIK 100 EURŲ

   SODYBA, NAMAS TIK 130 EURŲ


5.
  
 DIEVIŠKOJI MAGIJA VISOKERIOPAI SĖKMEI


VIENO SEANSO (MAKS. 4 MAGIŠKŲJŲ RITUALŲ, LEIDŽIAMŲ ATLIKTI VIENU METU)  KAINA

TIK 60 EURŲ


PASTABA.  PO  VISŲ BE IŠIMTIES SEANSŲ NĖRA BŪTINYBĖS (JEIGU TIK YRA TOKS PAGEIDAVIMAS, KAS BLOGIAU NEBŪNA) NAUDOTI PREPARATUS, VAISTUS, BŪTI LIGONINĖSE, REABILITACIJOSE, SANATORIJOSE IR PAN., BE TO DAR IR  SUTAUPOMOS IŠLAIDOS TRANSPORTUI BEI LAIKAS.

Comments are closed.