PRAKEIKSMAI

Prakeiksmai ir užkalbėjimai („porčios“) – patys pavojingiausi negatyvūs dariniai, naikinantys visą žmogaus fizinį organizmą bei jo aurą (žr. nuotraukas), o ten esančios įdėtos negatyvios afirmacijos veda žmogų daryti sveikam protui nesuvokiamus veiksmus. Pavyzdžiui, nusižudyti, susirgti sunkiomis ligomis ar dar ką nors. Vampyriniai prisijungimai, tiesiogine to žodžio prasme, tiesiog siurbia to žmogaus energiją, taip jį vesdami prie jėgų netekimo, nusilpimo, ligų ir, galiausiai – prie mirties.

VIS DĖLTO, PIRMIAUSIA, NUO KO REIKĖTŲ PRADĖTI TVARKYTIS SVEIKATĄ, TAI –  PRAKEIKSMŲ, UŽKALBĖJIMŲ, NUŽIŪRĖJIMŲ, VAMPYRINIŲ PRISIJUNGIMŲ PANAIKINIMAS, AUROS SUTVARKYMAS, DIEVIŠKASIS ENERGETINIO LAUKO ATSTATYMAS, KAMŠČIŲ STUBURE PANAIKINIMAS, RYŠIO SU ŽEME BEI CENTRINE SAULE ATSTATYMAS, APSAUGOS NUO VAMPYRŲ UŽDĖJIMAS BEI TOLESNIS TOS APSAUGOS IŠLAIKYMAS IR PAN…

RAMYBĖ, PASITIKĖJIMAS, DRAUGIŠKUMAS, MEILĖ VISKAM, RYŽTINGUMAS, DRĄSA, GĖRIO SKLEIDIMAS – ŠTAI KELETAS SAVYBIŲ, UŽTIKRINANČIŲ SVEIKATĄ BEI SĖKMĘ.


Keletas žodžių apie taip vadinamas rusiškai „porčias“.

auraUžkalbėjimas („porčia“) – tai gyvos būtybės iš kito išmatavimo,  turinčios sąmonę. Jos gali įsiterpti į energetinę žmogaus sistemą  ir gan ilgai joje gyventi, maitindamosios to žmogaus energija.  Tos  būtybės iškreipia mintis, žmogaus emocijas, vadovauja jo elgesiui  ir kuria negatyvią karmą. Dauguma iš jų – 4 ojo  išmatavimo (mes  esame 3-ame) astralo gyventojai. Tos būtybės  pačios neišeina.  Tiesiog suplojus delnais, arba perskaičius  afirmaciją (maldą), arba  paprašius savuosius aukštesniuosius  aspektus padėti, nuo jų išsivaduoti neįmanoma. Jos yra protingos būtybės ir darys viską,  kad pasiliktų žmoguje ir  maitintųsi jo energija. Gali net trukdyti žmogui kreiptis į gydovą,  sugebantį jas pašalinti ir būna atėjusios  net ir iš praeitų  gyvenimų, todėl kaip svarbu jas pašalinti!!!

Foto auraIš savo praktikos noriu pateikti du pavyzdžius, kaip neigiamai veikia įvairūs negatyvūs dariniai. Vienąsyk vienas pažįstamas iš Anykščių atvežė mokytoją, bandžiusią 9 kartus įvairiais būdais nusižudyti. Tyrimo metu jos auroje aptikau ten tūnančias gan dideles būtybes — prakeiksmus. Jas negrįžtamai pašalinus, tuojau pat moteriai praėjo ir depresija, ir bet koks noras žudytis. Kitu atveju, jau pati moteris pas mane atvažiavo iš Grigiškių ir papasakojo, jog nesuprantanti vieno, gan keisto dalyko: kodėl kai ji pamato krovininę mašiną, kažin kokia jėga traukia ją lįsti po ratais? Ir šiuo atveju auroje aš aptikau būtybę, kažkieno uždėtą prakeiksmą savižudybei. Iš auros visiems laikams pašalinus šią negerovę, kaip mat praėjo ir noras lįsti po ratais bei žudytis.     

Comments are closed.