GEOPATOGENINIŲ ZONŲ TRANSFORMAVIMAS

         image011Jei žmogus ilgą laiką būna geopatogeninėje zonoje (miega, dirba), jį pradeda kankinti galvos skausmai, padidėja irzlumas. Vėliau gana greit išsivysto tokios ligos,  kaip hipertonija, stenokardija, išeminė širdies liga, diabetas, onkologinės ligos. Šios ligos gan sunkiai pagydomos ir dažnai atveda prie invalidumo ar net mirties. Teko turėti reikalų su kai kuriais žmonėmis, persirgusiais insultu ir daugelį metų blogai besijaučiančiais. Visos panaudotos priemonės, tiek tradicinės, tiek ir netradicinės nedavė teigiamų rezultatų. Ištyrinėjęs jų butus biolokacijos būdu, aš aptikdavau galingą geopatogeninę zoną kaip tik tose vietose, kur  stovėdavo lova, o dažnai  ir visame bute. Apgailestaujant galima pasakyti, jog labai daug žmonių visiškai neįvertina tokių zonų pavojingumo (nežino – tai viena kalba, bet į tai numoja ranka net žinodami!) ir nesupranta kokios jos yra pavojingos žmogaus sveikatai. Pavyzdžiui, Vilniuje, ypatingai negatyvi energetika yra vos ne visame Pilaitės mikrorajone, ir, su kiniečių Feng šui arba indų Vastu mokymais susipažinę architektai bei statybininkai,  ten niekuomet neprojektuotų jokių gyvenamųjų ir darbo pastatų – ir, žinoma, tuomet niekas juose negyventų….  Namuose  turintys katę, galite pasižiūrėti, kurioje vietoje bute ji praleidžia daugiausia laiko. Ten, garantuotai, bus negatyvi energetika ir žmogui joje reikėtų stengtis išvis nebūti (o dar geriau pasikviesti mane ir tūkstančiui metų išsilaisvinti iš šio negatyvo)… 

         Namuose, butuose, sodybose, sklypuose nustatoma energetinė būsena ir, jei ji yra negatyvi dėl žemės lūžių, rūdų, vandens telkinių ar net žemėse esamų kapaviečių, t. y. taip vadinamų geopatogeninėmis zonomis, tuomet atitinkamomis energetinėmis priemonėmis tokios vietos yra neutralizuojamos 3 būdais bei užtvirtinamas teigiamas jų poveikis net  iki  3000-ųjų metų. Tam tikslui nenaudojamos jokios techninės priemonės, tokios, kaip piramidės, amuletai, veidrodžiai.. Ir ta neigiama energetika yra transformuojama taip, kad ji net pavirsta į teigiamą, ko pasekoje geopatogeninėse zonose galima drąsiai miegoti, dirbti arba tiesiog būti visiškai nekenkiant sau sveikatai. Ankštuose butuose miegamosiose vietose nebereikia perstatinėti lovų, atsiranda žymiai geresnis miegas, pagerėja sveikata, savijauta, dingsta nerimas bei depresija  ir pan., o panaikinus negatyvias zonas keliuose – nebelieka ir avaringų vietų su liūdnomis pasekmėmis.  Teigiamą energiją labai stipriai pajunta gyvūnai, ypatingai gerai pradeda jaustis šunys bei visi be išimties gyvūnai-donorai, žydinčios gėlės bei augalai.

        Prieš keletą metų Vilniuje teko tyrinėti Liepkalnio gatvės ruožą, kuriame yra įvykusios kraupios automobilių avarijos su mirtina baigtimi. Tyrimo metu paaiškėjo, kad žemės gelmėse toje vietoje esti mums negatyvūs energetiniai šaltiniai – rūdos, požeminiai vandenys, žemės lūžiai… O tai ir yra suma priežasčių, dėl kurių apskritai keliuose ir įvyksta avarijos. Lietuvoje yra gan daug tokių avaringų kelio ruožų, o taip pat ir gan daug žemės sklypų bei namų, pastatytų ant jų. Panaudojus tris geopatogeninių zonų neigiamos energetikos blokavimo būdus,  tokios ypač pavojingos zonos yra tiesiog „maloniai sutramdomos“.

        Ypatingai pavojingas yra ir taip vadinamas KARI TAŠKAS (pvz.,  kuomet skirtinguose žemės gyliuose tekantys povandeniniai upeliai  vertikalioje projekcijoje  susikertanta į vieną tašką). Galima drąsiai teigti, jog, šiuo atveju, jei tame taške bus miegama -  insultas ar panašios ligos bus beveik garantuotos. Ir, visi be išimties  gydytojai, tik skėsčios rankomis, nesuprasdami kas įtakojo ligos atsiradimui. Šį tašką  neutralizavus – viskas iš lėto pradėtų  taisytis į gerąją pusę…

      PROBLEMA TAIP PAT EGZISTUOJA IR SU GEOPATOGENINĖMIS  LINIJOMIS. TAI YRA ĮTAMPOS LINIJOS, EINANČIOS PER VISĄ ŽEMĘ. DĖL JŲ ŽEMĖJE ATSIRANDA VIDINĖ ĮTAMPA IR KYLA TEKTONINIŲ ŽEMĖS SLUOKSNIŲ ARBA LAVOS JUDĖJIMAS. JOS ATRODO KAIP PLAČIOS JUOSTOS IR YRA NUO 90 IKI 150 METRŲ ATSTUMU VIENA NUO KITOS, SIEKIANČIOS TŪKSTANČIUS KILOMETRŲ VIRŠ ŽEMĖS. HARTMANO LINIJOS DAUG SILPNESNĖS IR YRA 5-7,5 CM. PLOČIO, O ATSTUMAS TARP JŲ SIEKIA  2-4,5 M. VISOS ŠIOS LINIJOS LABAI SUSTIPRĖJA DĖL NAUDOJAMŲ RADIJO-TELEVIZIJOS-RACIJŲ STOČIŲ, VISOKIAUSIŲ RADARŲ IR PAN.  – O, TAI NORI AR NENORI, SKLINDA IR PER MŪSŲ GALVOS SMEGENŲ CENTRĄ.

NORINT IŠVENGTI NEGATYVŲ IR PRAŽŪTINGĄ ŠIŲ JĖGOS LINIJŲ POVEIKĮ UŽPROGRAMUOJATE SAVO ŠVIESOS KŪNĄ TAIP, KAD ŠIOS NEGATYVIOS JĖGOS LINIJOS PRADĖTŲ APTAKIAI TEKĖTI ŠALIA JŪSŲ ŠVIESOS KŪNO – IR JOS TAI IŠ TIKRŲJŲ DARYS!!! NESVARBU, KUR JUS BEEITUMĖTE – TOJI PROBLEMA DAUGIAU NEBEEGZISTUOS.

Comments are closed.