DOVANOS

marasAtsispausdinti

     Visiems, žengiantiems tolimesnio dvasinio tobulėjimo keliu, dovanojame ypatingai ypatingą dovaną. KRISTALAS „MARAS 27 Kb” apsaugo energetinius laukus (techniniai elektros prietaisai) nuo magnetinės energijos, kuri yra tavąjame šviesos kūne, kad prietaisai, esantys šalia tavęs, neišeitų iš rikiuotės. Taip pat kristalas „MARAS“ apsaugo tavąjį šviesos kūną nuo elektromagnetinio, pavyzdžiui, mobilaus telefono ir daugelio kitų elektrą vartojančių prietaisų ir įrengimų spinduliavimo. Dieviškasis kristalas „MARAS“ yra gyvas kristalas ir dėl to gali aplink tavąjį šviesos kūną sudaryti apvalkalą, neprileidžiantį elektros energijos.

       Yra žinoma, jog jei miegamąjame miegamoji vieta yra arčiau nei vieno metro spinduliu nuo sienoje įtaisytos elektros rozetės – kokybiškas miegas gali būti labai  neramus ir išvis neįmanomas, ko pasekoje po „MIEGO“ labai dažnai būna bloga bei skauda galvą.

Šio kristalo piešinį nukopijuokite ir priklijuokite ant visų prietaisų, skleidžiančių daug elektros energijos, taip sustabdydami negatyvų jų veikimą jums. Galima jį nupiešti, pavyzdžiui, ant popieriaus lapo arba atsišviesti spalvotą jo atvaizdą iš kompiuterio, laminuoti ir po to priklijuoti ant kitos mobilaus telefono pusės, televizoriaus, kompiuterio, grotuvo, šaldytuvo, skalbimo mašinos, rozečių, automobilio viduje ir panašiai arba jį patalpinti patalpoje, kurioje yra daugybė prietaisų ir dėl to tvyro didelis elektros smogas…

image008

                                                                 SKYLĖTA VAIRUOTOJO AURA 

Tad visiems didelės sėkmės.

                                                            AVATARAI ŠRI AMMABAGAVANAS

bagavan amasubagavanu_e
Medituodami priešais šią nušvitimo avatarų ŠRI AMMOS BAGAVANO nuotrauką tiesiog per ją gaunate DIKŠĄ:
Išgijimui
Sėkmei
Geriems tarpusavio santykiams
Vienybei 
 (ramiai žiūrime į akis nuotraukoje –  taip gauname dikšą)

Comments are closed.