ATSILIEPIMAI


11.
     Sveiki.   Prieš 6 mėnesius (2013 m. gruodyje) man, Jurgio pagalba, buvo atliktas kūno valymas, stuburo tiesinimas, priėmiau eilę dieviškųjų magijų. Jau buvau rašęs apie pokyčius praėjus trumpam laikui po stuburo tiesinimo. Tačiau tikruosius pasikeitimus supratau praėjus trims mėnesiams. Pirmiausia norėčiau pakalbėti apie dvasinę būseną. Miegas susitvarkė vien dėl to, kad paprasčiausiai pasikeitė mąstymas ir visa dvasinė pusiausvyra. Palaipsniui mažėja susierzinimas savimi ir kitais, visai dingo gailėtis dėl ko nors, nustojo egzistuoti įkyrios mintys, mintys, kurios nereikalingos apie ateitį ir praeitį. Jaučiu kaip jos ateina iki manęs, tačiau praeina pro šalį, aplenkdamos mane. Dažnai pagaunu save kažko nepamatęs arba neišgirdęs. Kai išsiaiškini, tai buvo visai man nereikšmingi įvykiai. Taigi po truputį dingsta matymas to, ko man nereikia, neišgirstu to, kas man nebūtina, nustoju galvoti apie tolimesnę ateitį, dingo mąstymas apie tai, kas man nebūtina.

     Jei kalbėti apie stuburą, tai galima kalbėti apie viso organizmo sveikatą. Prieš du metus netradiciniu būdu buvau pasitikrinęs viso organizmo sveikatą. Praėjus trims mėnesiams po stuburo tiesinimo, jaučiau stiprybės antplūdį. Žinojimo dėlei pasitikrinau sveikatą dar kartą. Rezultatai nustebino ne tik mane. Neturėjau rimtų ligų, tik šiokius tokius trūkumus. Aišku, tų smulkių detalių visų neišvardysiu, pabrėšiu tik kelias didesnes. Nuo vaikystės turėjau vieno širdies skilvelio nepakankamumą. Dabar širdis sveika. Išsivalė smėlis iš vieno inksto, praplatėjo viena susiaurėjusi kraujagyslė. Atsistatė ir kiti nežymūs organizmo pokyčiai. O stuburas tiesus ir visiškai švarus. Pagal pasą man N metų, tačiau tai juokinga, kai jautiesi geriau nei mokinys. Jaučiasi net tokie pasikeitimai kaip odos ir vidaus organų ląstelių ir viso kūno atsinaujinimas ir atsistatymas. Ir pradedi jausti maisto kokybę. Bet jau čia atskira tema. Po truputį jaučiasi ir jėgų didėjimas. Kadangi intensyviai sportuoju jėgos pratimus, tai ypač pasijautė. Ir stuburas atlaiko apkrovas tokias, kokias tik sugebu pakelti. Absoliučiai jokio jausmo, kad turiu stuburą (ką ten kalbėti apie skausmą). O man stuburas buvo ne tik iškrypęs, bet ir pasisukęs apie savo ašį.

        Aišku, norint patikėti kad tai tiesa, norint patikėti Jurgiu, reikia, visų pirma, tikėti savimi, žinoti to, ko nori ir ko sieki. Ir norint pasiekti sveikatos pagerėjimo, pasikeitimo, negana vien tik tai, kad ateini pas Jurgį, sumoki pinigus, ir viskas – čia reikalingas visas kompleksas,- ypač supratimas, pačios sąmonės pasikeitimas ir į viską žiūrėti rimtai, tikėti tuom, ko sieki.

     Dar noriu pasakyti, kiek nukreipiau žmonių pas Jurgį, visi pajuto pokyčius. Plačiau galiu papasakoti asmeniškai.

         Apie dieviškąsias magijas. Tai tikrai, bent man, veikia. Nors visos neigiamos emocijos keitėsi ir po stuburo valymo, tačiau aš vis tiek viską užtvirtinau. Ne viskas pasikeitė iš karto 180%. Ne. Keičiasi kai kas po truputį, kai kas greičiau, bet viskas į gerąją pusę. Neatmetu to, kad dar reikia dirbti su savimi, visko Jurgis su angelais neatneš ir nepadės ant lėkštės. Tačiau tai tas žmogus kurio pagalba gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, padarydamas jį mažiau skausmingą.      

       Jei kalbėčiau apie kainas, tai jos juokingos, palyginus kiek kainuoja cheminis gydymas, po kurio vis tiek grįžtama į pirminę padėtį, nepanaikinus ligos priežasties. Dauguma iš žmonių, turėdami tokią dovaną kaip Jurgis, save įvertintų didesne suma. Ir baigdamas noriu pasakyti: visur yra išimčių, tikėtina ir šiuo atveju, gali būti ir taip, kad kažkam angelai nepilnai padėjo, kaip tikėtasi. Vadinasi tas žmogus dar to nenusipelnė… Ačiū tam, kas mane sugebėjo išklausyti.  

          Su pagarba, AUDRIUS

10..      Apie tai ką ponas Jurgis daro, kaip gydo ir, kad apskritai toks žmogus yra, sužinojau iš TV laidos „Valanda su Rūta“, po to susiradau kontaktus internete, kuriame ir susipažinau su jo gydymo metodais. Kadangi turėjau sunkiai sergantį tėvą, nutariau pabandyti tokį gydymo būdą, nes medicina ir jos tabletės jau metų metais išbandyta ir viskas ėjo tik į bloga. Paskutinius 14 metų, neskaitant kitų daugelio ligų, sirgo depresija ir praktiškai nesikėlė, gulėjo, miegojo, nedarė jokių darbų, nei normaliai prausėsi nei valgydavo. Per 2 paras dažnai nė karto neatsikeldavo, net vandens negėrė jei nieks nepaduodavo. Mėgo tik tamsą, naktį. Supratau kad tai tikra depresija tik pats ja susirgęs ir šiaip taip po to su knygų ir kt. pagalba sunkiai jos (depresijos) atsikratęs. Tėvas mano patarimų neklausė, nedarė nieko ką liepiau, prašiau. Galima įsivaizduoti kaip atrodė žmogus po 9 metų rijimo sunkių psichotropinių vaistų ir 14 metų gulėjimo. Mačiau kad pabaiga jau visiškai netoli – nusprendžiau atvežti Jurgiui savo tėvą. Pirma, paaiškinau kaip Jurgis gydo, ką rašo išgyję žmonės, ir įkalbėjau, pavyko! Po kelių mėnesių atvykom, nuėmė prakeiksmus, porčias, sutvarkė stuburą, atliko magiškus ritualus, dabar, praėjus mėnesiui, tėvas ėmė keltis kiekvieną dieną ir vis anksčiau ir tvarkyti namus – ir išėjo į darbą. Valgo, eina, dirba viską kaip prieš 15 metų ir dar energingiau. Svarbiausia matosi jog atsirado noras gyventi, ko visiškai nebuvo šitiek metų. Mes laimingi…  Ačiū Jurgiui! Sėkmės visiems!

       MARIUS

 

9.      Šį atsiliepimą rašau po apsilankymo pas Jurgį Purlį dėl savo sveikatos ir kitų reikalų, Iš karto noriu pažymėti, kad apsilankymo tikslas dėl skausmų, kurie susiję su stuburu bei padidėjęs kraujuje cukrus.

        Daug girdėjau apie Jurgį Purlį  gerų atsiliepimų, mačiau ne vieną kartą jį rodant televizijos laidose. Visos šios aplinkybės ir nulėmė tai, kad apsilankiau pas jį. Buvo atlikti tam tikri veiksmai, kurių metu jaučiausi labai gerai, tam buvo sudaryta atitinkama aplinka. Nejaučiau jokios įtampos, viskas vyko ganėtinai sklandžiai. Suprantama, kad svarbiausia, jog buvo pasiektas rezultatas. Dabartiniu metu nejaučiu jokių skausmų stuburo srityje, ženkliai sumažėjo cukraus koncentracija kraujuje, pagerėjo miegas, nes skausmai neduodavo man gerai išsimiegoti. Šiuo metu mano savijauta yra gera ir visiškai atvirai galiu konstatuoti, kad Jurgio Purlio darbo metodai yra geri, nes jie daro teigiamą poveikį visai sveikatai.

      Rekomenduočiau visiems tiems, kurie turi tokių problemų, kurių turėjau aš, bei kitų apsilankyti pas Jurgį Purlį ir tikrai tikiu, kad nepasigailėsite.  

        Linkiu ir toliau Jurgiui padėti išsigydyti žmonėms, tegul jį lydi Dievo malonė.

           VERONIKA SILVIJA

8.      Pas Jurgį apsilankau jau nebe pirmą kartą, nes jis daro tikrus stebuklus. Tiesinausi stuburą ir kelis kartus atlikome „Dieviškąją magiją“. Po stuburo tiesinimo jaučiausi labai gerai, tai yra jaučiau jame kažkokią galią, kuri jį laiko tiesiai, o naktimis jausdavau žodžiais neapsakomą nuostabų „masažą“. Apskritai labai daug kas pagerėjo, ypač santykiai šeimoje, pasikeitė požiūris į gyvenimą ir pradėjo dažniau mane lankyti sėkmė. Po „Dieviškosios magijos“ ritualų truputį greičiau nei per dvi savaites susiradau tikrąją meilę – „antrą pusę“ ir tai mane labai nustebino, ir kaip tai įmanoma? Taip pat pašalinome fizinius ir emocinius skausmus. Atlikome ritualą ramybei bei susivaldymui, po jo jaučiausi neapsakomai galingai tartum viskas būtų taip paprasta ir lengva, nuostabus jausmas… O po ritualo gyvenimo džiaugsmui vis atsirasdavo akimirkų, kad pasijauti laimingas „iš niekur“, tiesiog negali sulaikyti šypsenos, kuri vis, neaišku iš kur, atsiranda. Dėl visko esu labai dėkingas Jurgiui. Vienu žodžiu – stebuklai būna.

            ROBERTAS

7.   Mes, dukra ir mama, apsilankėme pas Jurgį Purlį dar nežinodamos tikrosios priežasties, kodėl turėjome į jį kreiptis. Neturėjome energijos, buvome irzlios, negatyviai nusiteikusios. Su tėvu-vyru bendrauti buvo sunku. Namie negalėjome pailsėti. Žinojome, kad keistis reikia pačioms, bet buvo aišku, kad pagalbos taip pat prireiks.

   Susitikimo metu Jurgis pamatavo mūsų energetinį lauką, nuėmė „porčias“, prakeiksmus, vampyrinius ryšius ir t.t. – daugumą iš mūsų šių „gėrybių“ esame prikaupę.

   Po valymo ir kitų „procedūrų“ pasijutome geriau, bet dar vis kažko mums trūko. Tad pakvietėme Jurgį į savo butą, jog jis pažiūrėtų ar negyvename geopatogeninėje zonoje. Taip pat teiravomės dėl negatyvios energijos ir „daiktų vampyrų“. Ir iš tiesų – padėjo! Namie galime pailsėti, lengviau medituoti ar susikaupti. Į namus miela sugrįžti. Atrodo, tarsi namie pasikrautume.

   Bet pats didžiausias džiaugsmas, ramybė ir supratimas ateina išmokus pamoką. Ji labai paprasta – būti žiūrovu salėje. Atrodo paprasta, nieko nuostabaus, bet vienintelis Jurgis sugebėjo mums šią pamoką paaiškinti, dėl ko esame labai dėkingos. Juk pagelbėti turi ir pats sau.

   Ir negalime nepaminėti stebuklingojo Jurgio vandens! Ir skanu, ir tavo kūnas bei siela padėkos.

      SIMONA ir JANINA

6.  Prieš metus (2012 m.) mane, kaip ir kiekvieną šiuolaikinį žmogų, vargino eilė susirgimų. Ilgiau pasėdėjus, pradėdavo skaudėti stuburą, tirpdavo kojos, dėl ko jaučiau didelį diskomfortą. Buvo sutrikęs miegas, slogi nuotaika ir tik draugės ar likimo dėka susipažinau su nuostabiu žmogumi Jurgiu, gyvenančiu Vilniuje ir gydančiu žmones netradiciniais metodais su Dievo pagalba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Po gydymo, ačiū Jam, užmiršau kurioje vietoje yra stuburas, daugiau niekados netirpsta kojos, atsistatė miegas ir ramybė. Tariu Jam nuoširdų ačiū už gydymą, linkiu daug geriausios sveikatos, Dievo palaimos padedant žmonėms pasveikti ir jaustis laimingais.

      DANUTĖ

5.   Labai esu dėkinga energetikui Jurgiui. Jis sugrąžino sveikatą ir ramybę mano šeimai ir mano namams.

      Tikrai puikūs darbo metodai, kurie duoda labai efektyvius rezultatus.

    Šis žmogus išvalė mūsų namus, sutvarkė energetiką man ir mano šeimai. Aš turiu invalidę dukrą, kuriai niekas nebegalėjo padėti, o Jurgio dėka ji tapo daug ramesnė ir pradėjo koncentruoti mintis.

   Visumoje mano šeimai prasidėjo labai dideli pokyčiai, kai likimas suvedė su energetiku Jurgeliu… Šis žmogus gražino mums sveikatą, o namams ramybę ir šilumą.

      Esu labai dėkinga iš visos širdies,

      Pagarbiai,

      JŪRATĖ

4.   Aš apsilankiau pas Mokytoją ir Gydovą Jurgį Purlį 2011 metų rugsėjo mėnesį. Tai buvo vienas iš išskirtinių įvykių mano gyvenime. Jurgis yra be galo šviesus, subtilus, geranoriškas, pasišventęs tarnystei žmonėms ir Dievui žmogus.

       Pirmiausiai Jurgis išmatavo mano energetinį lauką, kuris buvo 274 metrų. Po to man buvo panaikinti nužiūrėjimai, vampyriniai prisijungimai, t.y. nuimtos net trys sąmoningai prisijungusios energetinės būtybės, kurios siurbė mano gyvybinę energiją, nuimtos „porčios“. Jurgis aptiko ir nuėmė energetinius kamščius stubure, atvėrė energetinį kanalą su Žeme ir Centrine Saule. Po to man buvo suteikta net 12 metrų nuolat veikianti apsauga nuo vampyrų. Po šio didelio Jurgio atlikto darbo mano energetinis laukas buvo 830 metrų.

       Po to Šogun drauge su Jėzumi Kristumi man atliko dievišką stuburo ištiesinimą… Iki tol man po didesnio fizinio krūvio skaudėdavo stuburą. Seanso metu aš regėjau nakties mėlynumo danguje Jėzaus Kristaus veido atvaizdą energetiniu pavidalu, jutau per visą stuburą nuvilnijusią energetinę bangą.

       Po atliktų gydymo seansų mano gyvenimas ženkliai kokybiškai pagerėjo. Mano stuburas tapo tiesesnis, stabilesnis. Aš nenoriu dėvėti juodos ir raudonos spalvos rūbų, nes jie neatitinka mano lygmens. Aš jaučiu, kaip iš Visatos į mane tiesiog plūsta energija, aš mažiau pavargstu, ištveriu didesnius fizinius ir psichologinius krūvius. Jurgis atliko ir dangiškosios Magijos seansus sveikatai, sėkmei ir kitiems geriems gyvenimo dalykams… Mane dažnai lydi džiaugsmas be priežasties, ramybė. Tai ir asmeninio dvasinio įdirbio rezultatas, tačiau, be abejonės, prie to daug prisidėjo ir Šogun. Mokė žiūrėti į vyksmą aplinkui kaip į gyvenimo teatrą, tarsi iš šalies. Taip ir žiūriu. Stebiu įvykius, žmoniją, Žemę lyg iš kosmoso.

       Aš esu liudininkė, kad po apsilankymo pas Gydovą Jurgį Purlį sveikata ir savijauta ženkliai gerėja, požiūris į gyvenimą aiškesnis ir šviesesnis.

    Esu dėkinga Jurgiui Purliui, nes man jis yra Mokytojas, Autoritetas, Pavyzdys… Linkiu sėkmės visur ir visada.

       Ačiū, Jurgi, kad esi!..

       STASĖ

3.   Nuostabus žmogus Jurgis. Po darbo arba darbo metu baigdavosi jėgos, atrodydavo, kad nugriūsiu. Grįžus į namus krisdavau į lovą ir miegodavau visą laiką, kol būdavau namie. Jei būdavau darbe, jėgų lyg ir pakakdavo.  Po Jurgio seanso jaučiuosi žvali, galiu nuversti kalnus darbų. Užtenka 3-4 val. miego per parą.

       Gydytoja AUDRA

2.   Buvo labai sunku dirbti su bendradarbe Jolanta : be priežasties pykdavo, kabindavosi prie manęs, tvyrodavo kabinete įtampa, pyktis, po apsilankymo pas Jurgį (sutvarkė vampyravimą) malonu vėl dirbti kartu.

     Sūnui Tomui sunkiai sekėsi mokslai – labai pavydėjo kaimynė, pastoviai vampyravo. Jurgiui padirbėjus su  nuotrauka, sūnus bėga į mokslą, pagerėjo pažymiai, pradėjo gauti 8-9. 

     Man skaudėjo nugarą, naktį tirpdavo kojos, negalėdavau apsiversti lovoje, gėriau vaistus nuo skausmo, tirpdavo nugara. Jurgis atliko stuburo seansą, buvo nevienodo ilgio kojos, pajutau nugaroje lengvumą, suvienodėjo kojų ilgiai, lovoje vėl galiu lengvai apsiversti nuo vieno šono ant kito, nereikia vaistų. Rekomenduoju visiems ateiti susitvarkyti stuburo skausmus.

   Noriu padėkoti Jurgiui, kad parekomendavo detokso vonelių procedūras, padėjo įsigyti „Detokso“ aparatą. Pradėjo valytis organizmas, skirtis toksinai, atrodo pradėjau naujai gyventi.

     Ačiū Jurgiui už dikšos seansus, kurie nuima nuovargį, išvalo sąmonę, pasidaro lengvas kūnas.

    Labai dėkoju Jurgiui už pagalbą. Susitvarkė apetitas, turėjau pastovų alkį, valgiau valgiau ir vis alkana, žinoma augo ir svoris, o dabar pakanka suvalgyti saują daržovių, kruopų ir esu soti.

      Tikrai verta bendrauti su Jurgiu.

      Gydytoja VIDA

1.   Turėjau didelių problemų su stuburu. Būdavo, kad ištisomis dienomis negalėdavau pasikelti iš patalo. Po apsilankymo pas Jurgį, stuburas pamažu, susitvarkė. Po metų skausmai nurimo, dabar nereikalingas lovos režimas.

    Turiu kaimynę, kuri nuolat mane puldinėja savo energetinėmis atakomis. Poveikis būdavo sveikatai, sėkmei, šeimos santykiams. Po kelių apsilankymų pas Jurgį, kaimynė mane mažai atakuoja, nes negali pramušti Jurgio pastatyto apsauginio gaubto. Gyvenimas gerokai palengvėjo. Džiaugiuosi, kad likimas mane suvedė su tokiu žmogumi, kuris sugeba nuoširdžiai bendrauti ir iš širdies padėti žmonėms.

     Gydytoja MARIJA

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.