APIE MANE

OMAR TA SATT, NAMASTE, SVEIKI! Šiek tiek apie save. Esu vilnietis JURGIS PURLYS (kosminis vardas ŠOGUN). Esu ŠVIESOS DARBUOTOJAS. Ezoteriniais dalykais pradėjau domėtis apie 1996 m. (švytuoklė, virgulės). Esu dalyvavęs įvairiuose seminaruose ir įgyjęs tiek teorinių, tiek ir praktinių žinių bei gavęs iniciacijas iš įvairių ezoterinių sričių, tokių, kaip kelių pakopų REIKI ir pan… Patyrimų sėmiausi ir Indijoje VIENYBĖS UNIVERSITETE www.1ness.ru*, mokausi ir Angelo Krajono Mokykloje www.schkolakryona.com*_  bei Nikolajaus Peičevo GYDOVŲ AKADEMIJOJE…  Taip pat esu Geopatogeninių zonų blokavimo-transformavimo specialistas, sertifikuotasis Dieviškasis Kosmetologas, Naujųjų Laikų Gydovas,                                                                                           

Dieviškasis Magas bei Stuburo Dieviškojo Ištiesinimo specialistas. Esu padėjęs įsteigti ir dalyvavau Respublikinės Ezoterikų Konfederacijos (REK) veikloje (nuo 2013 m. rugsėjo mėn. – Lietuvos Ezoterikų Konfederacija – LEK). 
Teko dalyvauti ir keliose Lietuvos TV laidose (pvz.: žr. 2013 m. LNK laidas „PasaulisX“, 2013 m. vasario mėn. „Lietuvos ryto“ TV ladą apie alkoholizmą „Negaliu tylėti“, 2013 m. rugsėjo mėn. LTV laidą „Teisė žinoti“, 2013 m. spalio mėn. LNK laidą „Valanda su Rūta“)… Daviau interviu ir keliems Lietuvos spaudos atstovams (žr. 2013 metų žurnalus  “Magija ir burtai“ Nr. 1, str. „Nesėkmes traukiantys simboliai“*  bei „Būrėja“ Nr. 2, str. „Nepagydomų ligų nėra?“*)… Taip pat galite (rekomenduoju) pasiskaityti ir 2004 m. išleistą verstą iš rusų kalbos Fredžio Nilseno knygą „Kai prabyla dangus“.

* norėdami perskaityti – spauskite šią nuorodą.

           LINKIU SĖKMĖS VISKAME BEI VISOS ĮMANOMOS DIEVIŠKOSIOS GAUSOS!!!


Comments are closed.